ERF zoekt trekkerchauffeur landbouwbedrijf


Wordt jij onze nieuwe collega? In ons team is ruimte voor een allround medewerker akkerbouw. Kun je goed zelfstandig werken en werk je graag met de tractor?

Kom jij als trekkerchauffeur ons team versterken?

Je gaat dan aan de slag met alle voorkomende tractorwerkzaamheden op een akkerbouwbedrijf zoals ploegen, zaaien en poten, schoffelen en oogsttransport. Bij ERF rijd je met geavanceerde machines en werk je aan verschillende werkzaamheden die aan de orde zijn op het akkerbouwbedrijf. 

Het is fijn als je kennis hebt van plantenteelt en van biologische landbouw. Ook zoeken we een collega met ervaring met hedendaagse landbouwtechniek zoals GPS besturing en technisch inzicht voor het uitvoeren van klein onderhoud en reparaties.  Is dit jou op het lijf geschreven? Dan is dit een leuke nieuwe baan voor jou en ontvangen we graag je sollicitatie. Meer over de vacature of hoe je solliciteert kun je lezen in de vacaturebeschrijving. Heb je vragen over de functie? Neem dan contact op met Roy Michielsen van ERF.

Onze certificeringen